Najbardziej Popularne
Ciągniki ciężkie
Powstałe przy współpracy Ursusa z Zetorem:
Modernizacja A (1980):
Modernizacja B (M85):
Modernizacja M87
Ciągniki postlicencyjne
Na licencji firmy Massey-Ferguson:
Ogrodnicze:
Perkins "Green Engine":
Prototypy:
Inne:

Kopiowanie treści witryny bez zgody właściciela serwisu jest surowo zabronione!

Wszystkie znaki towarowe i prawa autorskie firmy "Ursus" Sp. z o. o. pozostają własnością firmy "Ursus" Sp. z o. o. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie pozostają własnością odpowiednich podmiotów.

Polityka prywatności

1. Wszystkie dane osobowe przetwarzane są w serwisie Ursus.go.pl zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

2. Dane osobowe są gromadzone, przechowywane i wykorzystywane przez serwis za zgodą ich właścicieli, zgodnie z prawem i z zachowaniem należytych procedur oraz w sposób gwarantujący ich bezpieczeństwo. Administrator może wykorzystywać dane osobowe tylko i wyłącznie w celu zapewnienia właściwej obsługi użytkowników.

3. Każdy użytkownik ma prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych.

Prawa autorskie, własność intelektualna

Prezentowane materiały oraz cała zawartość stron internetowych chronione są prawami własności intelektualnej. Zawarte tam informacje, teksty, zdjęcia i ilustracje mogą być wykorzystywane wyłącznie do niekomercyjnego, osobistego użytku i poza oglądaniem nie mogą być w jakimkolwiek celu reprodukowane, modyfikowane, przenoszone, sprzedawane lub publikowane, w całości ani w części, bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia administratora serwisu.© Copyright 2007 Ursus - Dane Techniczne
W sieci od 17 listopada 2007 roku.
W całości wykonał: Duch


statystyka